Zaawansowany układ chłodzenia w laptopach Hyperbook
Dzięki wybraniu bezkonkurencyjnego zaawansowanego układu chłodzenia Twój komputer osiągnie najwyższą wydajność i kulturę pracy, a znajomi nie będą mogli wyjść z podziwu.
laptop dla gracza, laptop dla graczy, laptop do gier, laptop, laptopy, laptopy dla gracza, laptopy dla graczy, laptopy do gier, nvidia rtx2060, nvidia rtx2070, nvidia rtx2080, rtx2060, rtx2070, rtx2080, gtx1660, nvidia gtx1660, nvidia gtx1060, gtx1060, nvidia gtx 1070, nvidia gtx 1080, gtx 1070, gtx 1080, pascal, laptop gamingowy, gaming, pascal, turing, laptopy clevo, składanie laptopów, składanie laptopa, polskie laptopy, laptop dla profesjonalisty, laptopy dla profesjonalistów, ultrabook, laptopy dla fotografa, dobra matryca, wysoka jakość, game, gry, gracz, esport, laptop do vr, laptopy do vr, laptopy vr ready, laptop vr ready, polska marka, oculus, vive, wirtualna rzeczywistość, geforce, laptopy clevo, laptop clevo, laptop do biura, laptopy do biura, laptopy przetargi, przetargi na laptopy, najlepsze laptopy dla graczy, najlepszy laptop dla gracza, laptopy dla graczy do 3000, laptopy dla graczy do 4000, laptopy dla graczy do 5000, laptopy dla graczy do 6000, laptopy dla graczy do 8000, laptopy dla graczy do 3500, laptopy dla graczy do 4500, laptop dla gracza do 3000, laptop dla gracza do 4000, laptop dla gracza do 5000, laptop dla gracza do 6000, laptop dla gracza do 8000, laptop dla gracza do 3500, laptop dla gracza do 4500,
23485
post-template-default,single,single-post,postid-23485,single-format-standard,bridge-core-2.3.2,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-21.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,cookies-not-set,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive

Zaawansowany układ chłodzenia w laptopach Hyperbook

Zaawansowany układ chłodzenia w laptopach Hyperbook

Czym jest zaawansowany układ chłodzenia w laptopach Hyperbook? Takie pytanie często pojawia się w naszych rozmowach z klientami. Spieszymy więc z wyjaśnieniem: Zaawansowany układ chłodzenia jest usługą, która polega na bardzo skrupulatnym polerowaniu powierzchni styków radiatorów (heat sink) oraz odpowiednim ich zabezpieczeniu. Obecnie firma Hyperbook jako jedyna w Europie oferuje tę profesjonalną usługę, zwiększającą wydajność układu chłodzenia w laptopach. Do tego żmudnego procesu używane są materiały ścierne i polerujące o różnych gradacjach, aplikowane ręcznie i maszynowo. Dzięki temu zabiegowi uzyskuje się powierzchnię gładką jak lustro, a ponadto usuwana jest utleniona warstwa metalu, przez co pasta termoprzewodząca może efektywniej przekazywać ciepło z chip’u do układu chłodzenia. Praca laptopa jest cichsza, maksymalne temperatury są niższe i osiągane są wolniej, a co za tym idzie, wydłuża się żywotność samego urządzenia. Jest to szczególnie ważne w przypadku mocnych laptopów do gier, a także laptopów do użytku profesjonalnego, które czasami działają pod pełnym obciążeniem nawet przez kilkanaście godzin dziennie.

Przetestowaliśmy komputer Hyperbook Z15S pod kątem osiąganych temperatur i oto wyniki:

Zaawansowany układ chłodzenia TAK NIE
Maksymalna zanotowana temperatura CPU 87 92
Maksymalna zanotowana temperatura GPU 76 82

 

Bardzo dobrym pomysłem jest połączenie zaawansowanego układu chłodzenia z pastą termoprzewodzącą na bazie ciekłego metalu, np. Thermal Grizzly Conductonaut, która również znajduje się w naszej ofercie. Korzystamy wówczas z efektu synergii, uzyskując bezapelacyjnie najniższe temperatury pracy. Jeżeli zdecydujesz się na jej samodzielną aplikację to bezwzględnie należy zachować szczególną ostrożność, ponieważ ciekły metal przewodzi prąd elektryczny i może uszkodzić Twój komputer!

Dzięki wybraniu bezkonkurencyjnego zaawansowanego układu chłodzenia Twój komputer osiągnie najwyższą wydajność i kulturę pracy, a znajomi nie będą mogli wyjść z podziwu.

 


Ocena: 4.53 (90.6%)
Na podstawie: 55 ocen
No Comments

Post A Comment