Wsparcie techniczne i gwarancja premium Hyperbook

Wiemy, że wsparcie techniczne to jeden z najbardziej istotnych aspektów podczas użytkowania sprzętu. Hyperbook oferuje doskonałej jakości warunki gwarancji premium zarówno dla odbiorców indywidualnych jak i biznesowych. Każdy użytkownik może liczyć na dożywotnie wsparcie techniczne pozwalające na rozwiązanie wielu problemów związanych ze sprzętem bez wychodzenia z domu. Dla najbardziej wymagających klientów jesteśmy w stanie uzgodnić specjalne warunki świadczenia gwarancji, które zagwarantują ekspresową naprawę sprzętu. Dodatkowo, na życzenie klienta zapewniamy sprzęt zastępczy na czas naprawy urządzenia.

Gwarancja Hyperbook Premium to przede wszystkim:

Gwarancja Door-To-Door dla każdego klienta przebywającego na terenie Polski. Ponadto na zgłoszenie reklamacyjne reagujemy już nastepnego dnia roboczego! Na specjalne życzenie Klienta możliwe jest świadczenie gwarancji na zasadach On-Site (naprawa sprzętu u klienta) na terenie Warszawy.

Dożywotnie wsparcie techniczne dla każdego klienta. Potrzebujesz porady na temat swojego sprzętu, który jest po gwarancji i obawiasz się, że nie uzyskasz bezpłatnej informacji? Wychodząc naprzeciw podobnym sytuacjom utworzyliśmy dedykowaną infolinię serwisową, gdzie doświadczeni technicy służą poradą w sprawie Twojego sprzętu. Niezależnie od tego, czy sprzęt jest objęty gwarancją, czy też nie, pomożemy Ci rozwiązać problem.

W razie dodatkowych pytań możesz do nas napisać na: serwis@hyperbook.pl

Formularz serwisowy

Warunki gwarancyjne Hyperbook

Sterowniki do pobrania