Społeczności

Hyperbook VR Ready

HYPERBOOK – komputery gotowe na wirtualną rzeczywistość!

Rok 2016 to zdecydowanie rok technologii wirtualnej rzeczywistości. Wielu producentów sprzętu np. takich jak Oculus i HTC wciąż wprowadzają nowsze -coraz bardziej ulepszone – wersje swoich urządzeń. Okazuje się, że aby te urządzenia działały bez problemów, potrzebują one mocnego wsparcia ze strony komputera do którego są podłączone. W Polsce, jako pierwsze te wymagania spełniają laptopy marki Hyperbook.

WYDAJNOŚĆ

VR READY

PERSONALIZACJA

OPTYMALIZACJA

LAPTOPY HYPERBOOK – JEDYNY SŁUSZNY WYBÓR DO VR

Podczas gdy inni producenci dopiero planują wprowadzenie do sprzedaży komputerów zgodnych z technologią VR, Hyperbook ma je w swojej ofercie już od miesięcy. Laptopy te swoimi podzespołami zawstydzają nie jeden komputer stacjonarny. Desktopowy Procesor Intel Core I7-6700K i desktopowa karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 980 umieszczone w urządzeniu mobilnym, to w przypadku laptopów Hyperbook – standard.

 

UNIKATOWA OFERTA I GOTOWE KONFIGURACJE VR READY

W sklepie Hyperbook.pl każdy może dowolnie skonfigurować swój wymarzony laptop do VR. Można tam zmieniać nie tylko dyski twarde i pamięci RAM, ale również miedzy innymi karty graficzne i procesory. Hyperbook to gwarancja jakości.

CERTYFIKATY VR READY

Laptopy Hyperbook jako pierwsze w Polsce otrzymały certyfikat VR. To prestiżowe wyróżnienie, które aby otrzymać komputer musi spełnić bardzo wysokie wymagania wydajnościowe. Wirtualna rzeczywistość to jednak nie wszystko – dzięki tak mocnym podzespołom, laptopy Hyperbook mogą bez problemu służyć jako najlepsze maszyny do gier, a także do projektowania, edycji grafiki i video. 

DOŚWIADCZENIE W BRANŻY VR

Marka Hyperbook od lat uczestniczy w różnego rodzaju wydarzeniach i eventach. Od pewnego czasu jesteśmy również organizatorami cyklicznych imprez z udziałem najmocniejszych komputerów oraz pokazami VR. Wydarzenia organizowane są na szeroką skalę w Warszawie, angażując takie marki jak HTC, INTEL, RAVCORE i wiele innych. Nasza firma świadczy również usługę pokazów na imprezach czy spotkaniach technologicznych. Warto zaufać doświadczonym specjalistom w dziedzinie wirtualnej rzeczywistości. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o organizacji pokazów VR skontaktuj się z nami !

Współpraca z największymi firmami na rynku

Jakość i wydajność komputerów Hyperbook potwierdzają liczne rekomendacje od największych firm na świecie, miedzy innymi od T-Mobile i HTC. Wspólnie z nimi Hyperbook brał udział w promocji wirtualnej rzeczywistości w salonach sieci T-Mobile w całej Polsce. Każdy miał możliwość doświadczenia na własnej skórze, jak działają gogle HTC Vive przy wsparciu komputerów Hyperbook. 

Language