Społeczności
Hyperbook.pl | Hyperbook Biznes i Ultrabooki
Hyperbook Business to seria notebooków i ultrabooków przeznaczona biznesmenów i innych aktywnych użytkowników, którzy nie rozstają się ze swoim laptopem. Oferta Hyperbook dla Biznesu to lekkie, wydajne notebooki, cechujące się wysoką jakością wykonania, najwyższej klasy komponentami i długim czasem na baterii
hyperbook , hyperbook.pl , www.hyperbook.pl , pascal , clevo , najlepsze laptopy , najlepszy laptop , esport , laptop dla fotografa , laptop dla businessmana , laptop dla domu , ultrabooki , ultrabook , laptop biurowy , laptop do biura , vr , vrready ,vr ready , wirtualna rzeczywistość , vive , oculus , polska marka
16670
page-template-default,page,page-id-16670,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-9.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Hyperbook Biznes i Ultrabooki

HYPERBOOK – najlepsze laptopy do biznesu

Hyperbook Business to seria notebooków i ultrabooków przeznaczona biznesmenów i innych aktywnych użytkowników, którzy nie rozstają się ze swoim laptopem. Oferta Hyperbook dla Biznesu to lekkie, wydajne notebooki, cechujące się wysoką jakością wykonania, najwyższej klasy komponentami i długim czasem na baterii.

LAPTOPY HYPERBOOK – DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB

 

WYDAJNOŚĆ

DESIGN

PERSONALIZACJA

WYTRZYMAŁOŚĆ

NAJLEPSZE KOMPONENTY WYSOKIEJ JAKOŚCI

Wszystkie komputery marki Hyperbook składane są w Polsce. Wykonane z najlepszej jakości materiałów, dokładnie spasowane. Nasi klienci otrzymują produkt najwyższej jakości. Laptopy gamingowe Hyperbook posiadają również imponujące wnętrze. Dzięki najszybszym na rynku procesorom i kartom graficznym rodem z desktopów, notebooki Hyperbook dysponują nieokiełznaną mocą dostępną w każdym miejscu. Pamięć ram 64 GB DDR4 czy 4 dyski SSD RAID to dla nas nie problem. Naszymi specyfikacjami zadowolimy nawet najbardziej wymagających klientów.

WYBIERZ MARKĘ HYPERBOOK – LIDERA JAKOŚCI

Laptopy biznesowe marki Hyperbook to przykład idealnej równowagi między jakością, wytrzymałością i wydajnością. Jesteśmy liderami na rynku produkując sprzęt dla prawdziwych profesjonalistów. Nasze komputery są odpowiednio zoptymalizowane i przygotowane na potrzeby naszych klientów. Nie ma znaczenia czy prowadzisz własny biznes jesteś przedstawicielem handlowym czy pracownikiem biurowym. W Hyperbook otrzymasz sprzęt odpowiadający twoim potrzebom i wymaganiom.

HYPERBOOK0%
0%
0%
0%

WYTRZYMAŁOŚĆ I ELEGANCJA

Już nigdy nie będziesz musiał martwić się o swój komputer. Nowoczesne materiały użyte do produkcji laptopów Hyperbook sprawiają, że sprawdzą się one nawet w ekstremalnych warunkach. Nasze laptopy używane były podczas Wikiwyprawy Chiny 2015 oraz na rajdzie Dakar przez fotografa Jacka Boneckiego co potwierdza ich niebywałą wytrzymałość. Teraz twój komputer przetrwa każdą podróż dodatkowo będąc przykładem prawdziwego stylu i elegancji.

ZAWSZE GOTOWY DO PRACY

Dzięki pojemnym bateriom i optymalizacji naszych komputerów, niektóre modele Hyperbook wytrzymują nawet do 12 godzin pracy na baterii. Dzięki energooszczędnym, najlepszej jakości podzespołom będziesz mógł skupić się na pracy i swoim biznesie. Twój przenośny komputer nigdy cię nie zawiedzie w podróży czy na ważnym spotkaniu.

Do 12 godzin pracy

Zaufały nam największe firmy i instytucje

Sprzęt stworzony i spersonalizowany specjalnie dla Ciebie

Na stronie internetowej naszego sklepu znajduje się konfigurator, za  pomocą którego użytkownik może skomponować unikatowy komputer dostosowany do swoich potrzeb. Można indywidualnie wybrać obudowę laptopa oraz skonfigurować w nim takie podzespoły jak Procesor, Pamięć Ram, Dysk Twardy, Kartę Graficzną, Moduły sieci bezprzewodowej, Napęd Optyczny oraz oprogramowanie i wiele innych elementów w zależności od wybranego modelu. Na specjalnie życzenie jesteśmy w stanie wykonać grafikę na klapie notebooka, zwiększyć wydajność układu chłodzenia bądź profesjonalnie skalibrować ekran.

Language