Patron Medialny XGP.PL

Targi Koneser Technologicznie by Hyperbook oficjalnie pod patronatem medialnym portalu o grach GAMESGURU.PL – niezależnego serwisu informacyjnego, który od 2015 roku regularnie informuje czytelników o bieżących wydarzeniach ze świata gier wideo i technologii, dostarczając m.in. najświeższych wiadomości, recenzji gier i sprzętu, artykułów publicystycznych, wszelkiego rodzaju poradników, treści wiedzowych i wiele więcej.
Redakcję portalu GAMESGURU tworzą ludzie zakochani w grach, technologii i popkulturze, którzy są autorami wielu branżowych inicjatyw realizowanych pod wspólnym szyldem. Pod skrzydłami serwisu powstawały liczne autorskie projekty znajdujące uznanie w społeczności polskich graczy, do których zaliczyć można nie tylko treści pisane, ale również cykliczne imprezy i eventy odbywające się w Warszawie oraz wyjątkowy podcast GURUnolotni. W ramach tej audycji prowadzone są wywiady z najbardziej inspirującymi twórcami z branży gier wideo, którzy przed słuchaczami odsłaniają kulisy swojej pracy i opowiadają o powstawaniu takich tytułów jak chociażby Resident Evil Village, This War of Mine czy organizowaniu największych, międzynarodowych turniejów e-sportowych pokroju Intel Extreme Masters Katowice.
GAMESGURU wychodzi poza ramy zwykłego portalu o grach i prezentuje autorskie, świeże podejście do dziennikarstwa gamingowego, które nie tylko może pełnić rolę informacyjną, ale przede wszystkim zaciekawiać, zachowując odrębność i niezależność.Ocena: 4.27 (85.4%)
Na podstawie: 29 ocen
No Comments

Post A Comment