O marce Hyperbook.

Hyperbook to oryginalna polska marka, która powstała z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach laptopów i komputerów. Główną specjalizacją marki Hyperbook jest tworzenie sprzętu, który powstaje na indywidualne zamówienie klienta. W ten sposób powstają unikatowe, niepowtarzalne i bardzo wydajne laptopy, które sygnowane są tą polską marką Hyperbook. Już od 2006 roku Hyperbook wychodzi na przeciw oczekiwaniom rynku i dostosowuje swoją ofertę do wymogów użytkowników. W efekcie powstały specjalnie linie produktowe, które dedykowane są między innymi graczom. Ponadto idealny sprzęt dla siebie znajdą również programiści, graficy, fotografowie lub też osoby, które laptopa wykorzystują przede wszystkim w trakcie spotkań biznesowych. Szeroki wachlarz możliwości dostępny jest, dzięki wieloletniemu doświadczeniu specjalistów Hyperbook.

Szczegółowa konfiguracja

Cechą charakterystyczną produktów sygnowanych logotypem Hyperbook jest ich pełna customizacja. Oznacza to, że sprzęt powstaje w zgodzie z preferencjami i wymaganiami indywidualnego użytkownika. W ten sposób spełniamy jedną z naszych misji, czyli maksymalne zaspokojenie potrzeb klienta pod kątem wydajności naszego sprzętu. Dzięki takiemu podejściu każdy klient Hyperbook traktowany jest indywidualnie z należytą uwagą. Z Hyperbook można wybrać nie tylko obudowę laptopa, ale również odpowiednio skonfigurować i wyposażyć sprzęt w takie podzespoły jak procesor, karty graficzne, pamięć ram, czy dysk twardy. Specjaliści Hyperbook starają się odpowiedzieć na każde zapytanie i potrzebę klienta, dlatego to Ty wybierasz podzespoły, a my je przede wszystkim wydajnie dla Ciebie składamy w efektowną całość.

Szeroka gama sprzętu

W ofercie Hyperbook znajduje się bardzo szeroka gama sprzętu, który może być użytkowany w różnym celu. Gamerzy znajdą u nas wysokiej jakości laptopy do gier, które cechują się wysoką wydajnością oraz wytrzymałością, nawet podczas intensywnych rozgrywek. Graficy oraz fotografowie znajdą rozwiązania, które dedykowane są ich działalności, czyli sprzęt, który świetnie sprawdza się w obsłudze specjalnych programów graficznych oraz programów do obróbki zdjęć. Biznesowi użytkownicy mogą wybierać spośród eleganckich notebooków, które są dedykowanym rozwiązaniem biznesowym. Sprzęt ten świetnie sprawdzi się w trakcie lunchu biznesowego oraz w codziennej intensywnej pracy. Ponadto w ofercie znajdują się również profesjonalne stacje robocze oraz multimedialne komputery dla domu.

Jakość i niezawodność

Wśród cech, które wyróżniają nas na rynku znajdują się na pewno jakość i niezawodność. Od momentu powstania w 2006 roku zwracamy uwagę na te aspekty, bo tylko w ten sposób możemy być wiarygodnym partnerem technologicznym dla wymagających i zaawansowanych użytkowników. To sprawia, że od 13. lat dostarczamy wysokiej jakości sprzęt technologiczny nie tylko na polski rynek. W związku z tym każdy laptop i komputer, który sygnujemy marką Hyperbook wykonany jest z najwyższej jakości modułów i podzespołów oraz z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, w tym połączenia. Takie rozwiązanie wpływa na niezawodność naszego sprzętu, co ma szczególne znaczenie w trakcie zaawansowanych rozgrywek dla gamerów oraz w trakcie długiej pracy. Niezawodny laptop to taki, który od A do Z pozwoli nam na wykonanie zadań, nad którymi pracujemy.

Laptopy dla graczy

Profesjonalne laptopy dla gamerów to jedna z głównych kategorii produktowych Hyperbook. Wiemy, jak bardzo ważne w codziennej rozgrywce są niezawodność i szybkość sprzętu. W związku z tym laptopy Hyperbook wyposażone są w najlepsze dostępne na rynku rozwiązania zarówno pod kątem podzespołów oraz taśm izolacyjnych, które pozwalają na intensywne wykorzystywanie laptopa nawet w wysokich temperaturach. Wielogodzinne rozgrywki w profesjonalnych turniejach z laptopami Hyperbook będą naprawdę komfortowe. Sprzęt ten świetnie sprawdzi się zarówno wśród intensywnych gamerów oraz wśród osób, które do gier na komputerze sięgają rzadziej. Szeroki wybór możliwości pozwoli na wybranie optymalnego laptopa pod kątem zadań, które na co dzień ma spełniać. Bardziej wymagający użytkownicy mogą sięgnąć po droższe i profesjonalne rozwiązania do gier. Mniej wymagający użytkownicy swobodnie mogą skonfigurować mniej kosztową, lecz wciąż bardzo wydajną wersję, z której będą efektywnie korzystać przez kolejne lata.

Nasze wieloletnie doświadczenie:

EAST GAMES UNITED 2016

23 listopada, 2016

EAST GAMES UNITED 2016

Hyperbook pojawił się na EGU 2016. Jest to event gamingowy w Białymstoku.

HYPERBOOK NA PGA 2016

22 października, 2016

HYPERBOOK NA PGA 2016

Na stoisku Hyperbook została przedstawiona po raz pierwszy gra studia hyperVR „Hyper Arena” – pierwszy multiplayer osadzony w  wirtualnej rzeczywistości.

Warsaw Games Week

13 października, 2016

Warsaw Games Week

Hyperbook na Warsaw Games Week wraz z CENEGA S.A. oraz Ravcore przygotował stoisko o powierzchni ponad 1000 m2

HYPERBOOK NA GOOD GAME WARSAW

23 września, 2016

HYPERBOOK NA GOOD GAME WARSAW

Marka Hyperbook uczestniczył w targach Good Game Warsaw jako partner główny oraz wystawca.

REWOLUCYJNA WYDAJNOŚĆ KART NVIDIA PASCAL W MODELACH HYPERBOOK

16 sierpnia, 2016

REWOLUCYJNA WYDAJNOŚĆ KART NVIDIA PASCAL W MODELACH HYPERBOOK

Wraz z premierą kart NVIDIA Pascal, pojawiły się nowe niezwykle wydajne modele HYPERBOOK z serii VR.

DRUGA EDYCJA HYPERBOOK VR EVENT

3 lipca, 2016

DRUGA EDYCJA HYPERBOOK VR EVENT

Marka Hyperbook zorganizowała VR Event 2.0 w CH Promenada w Warszawie. Podczas wydarzenia HTC Vive oraz Oculus Rift napędzane były przez najmocniejsze modele marki Hyperbook.

HYPERBOOK ROZPOCZYNA WSPÓŁPRACĘ Z T-MOBILE

10 czerwca, 2016

HYPERBOOK ROZPOCZYNA WSPÓŁPRACĘ Z T-MOBILE

Jakość i wydajność komputerów Hyperbook potwierdzają liczne rekomendacje od największych firm na świecie, miedzy innymi od T-Mobile i HTC. Wspólnie z nimi Hyperbook bierze udział w promocji wirtualnej rzeczywistości w salonach sieci T-Mobile w całej Polsce. Każdy ma możliwość doświadczenia na własnej skórze, jak działają

Hyperbook na Pixel Heaven

3 czerwca, 2016

Hyperbook na Pixel Heaven

Marka Hyperbook została oficjalnym partnerem VR Pixel Heaven 2016 .       .  

HYPERBOOK ROZPOCZYNA WSPÓŁPRACĘ Z HTC

1 czerwca, 2016

HYPERBOOK ROZPOCZYNA WSPÓŁPRACĘ Z HTC

Marka Hyperbook nawiązała współpracę z firmą HTC. Urządzenia HTC Vive wspierane są przez najmocniejsze komputery Hyperbook X77DM-G . Dzięki temu użytkownicy może cieszyć się swoim sprzętem VR w każdym miejscu.

PIERWSZA EDYCJA HYPERBOOK VR EVENT

22 kwietnia, 2016

PIERWSZA EDYCJA HYPERBOOK VR EVENT

Marka Hyperbook zorganizowała VR Event w CH Promenada w Warszawie. Podczas wydarzenia HTC Vive oraz Oculus Rift napędzane były przez najmocniejsze modele marki Hyperbook.

Hyperbook rozpoczyna współpracę z HTC VIVE

20 kwietnia, 2016

Hyperbook rozpoczyna współpracę z HTC VIVE

HTC oraz marka Hyperbook rozpoczęły współpracę, która zaowocowała nadaniem pełnej kompatybilności urządzeń HTC Vive z laptopami Hyperbook z certyfikatem VR Ready.

HYPERBOOK ROZPOCZYNA WSPÓŁPRACĘ Z CDP.PL

20 kwietnia, 2016

HYPERBOOK ROZPOCZYNA WSPÓŁPRACĘ Z CDP.PL

Marka Hyperbook rozpoczyna stałą współpracę z firmą CDP.pl dzięki czemu modele laptopów Hyperbook dostępne są w ofercie sklepu CDP.pl .

HYPERBOOK NA INTEL EXTREME MASTERS

5 marca, 2016

HYPERBOOK NA INTEL EXTREME MASTERS

Hyperbook uczestniczy w INTEL EXTREME MASTERS światowym wydarzeniu najnowszych technologii i gier komputerowych. W specjalniej strefie VIP INTEL wystawiony został HYPERBOOK GTR87-G najmocniejszy komputer na świecie z desktopowymi podzespołami i ekranem 4K.

NOMINACJA PRODUKT ROKU CHIP.PL HYPERBOOK SL501

2 lutego, 2016

NOMINACJA PRODUKT ROKU CHIP.PL HYPERBOOK SL501

Model Hyperbook SL501 otrzymuje nominację w plebiscycie Produkt Roku Chip.pl 2016.

CERTYFIKAT NVIDIA VR READY

2 lutego, 2016

CERTYFIKAT NVIDIA VR READY

Komputery Hyperbook dzięki wysokiej jakości, wydajnym podzespołom otrzymują pełną zgodność z wymaganiami certyfikatu nVidia geforce VR Ready.

Certyfikat VR Ready

1 lutego, 2016

Certyfikat VR Ready

Laptopy Hyperbook jako pierwsze w Polsce otrzymały certyfikat VR. To prestiżowe wyróżnienie, które aby otrzymać komputer musi spełnić bardzo wysokie wymagania wydajnościowe.

NOMINACJA PRODUKT ROKU PURE PC HYPERBOOK X77DM-G

18 stycznia, 2016

NOMINACJA PRODUKT ROKU PURE PC HYPERBOOK X77DM-G

Hyperbook X77DM-G otrzymuje nominację do produktu roku w plebiscycie PurePC.

NOMINACJA PRODUKT ROKU BENCHMARK.PL HYPERBOOK X15DM

4 stycznia, 2016

NOMINACJA PRODUKT ROKU BENCHMARK.PL HYPERBOOK X15DM

Hyperbook X15DM został nominowany w plebiscycie redakcji benchmark.pl w kategorii produkt roku 2015.

HYPERBOOK NA GDYNIA GAME FESTIVAL

12 grudnia, 2015

HYPERBOOK NA GDYNIA GAME FESTIVAL

Hyperbook uczestniczył w GDYNIA GAME FESTIVAL. Są to polskie to targi innowacji, turnieje oraz konferencje naukowe.

HYPERBOOK NA IT FUTURE EXPO WROCŁAW

26 listopada, 2015

HYPERBOOK NA IT FUTURE EXPO WROCŁAW

Hyperbook uczestniczy w IT FUTURE EXPO we Wrocławiu. Jest to wydarzenie poświęcone trendom oraz innowacjom informatyczno-technologicznym.

HYPERBOOK NA WARSAW MOTO SHOW

20 listopada, 2015

HYPERBOOK NA WARSAW MOTO SHOW

Hyperbook uczestniczył w targach Warsaw Moto Show 2015.

NOMINACJA TECH AWARDS HYPERBOOK SL700

12 listopada, 2015

NOMINACJA TECH AWARDS HYPERBOOK SL700

Model Hyperbook SL700 otrzymuje nominacje w plebiscycie TECHAWARDS 2015.

HYPERBOOK NA WARSAW GAMES WEEK

23 października, 2015

HYPERBOOK NA WARSAW GAMES WEEK

Warsaw Games Week to największe gamingowe wydarzenie w Warszawie, na którym nie zabrakło marki Hyperbook.

HYPERBOOK NA POZNAŃ GAME ARENA

16 października, 2015

HYPERBOOK NA POZNAŃ GAME ARENA

Hyperbook uczestniczy w Poznań Game Arena 2015. PGA to jeden z największych festiwali gier komputerowych i wideo, gier fabularnych i sportów ekstremalnych w Polsce.

HYPERBOOK NA TARGACH MEDYCZNYCH

8 października, 2015

HYPERBOOK NA TARGACH MEDYCZNYCH

Marka Hyperbook była obecna na międzynarodowych targach WIHE Hospital zrzeszających producentów sprzętu medycznego oraz najnowszej technologii.

HYPERBOOK NA TARGACH REKLAMA 360 POZNAŃ

27 września, 2015

HYPERBOOK NA TARGACH REKLAMA 360 POZNAŃ

Hyperbook uczestniczy w targach Reklama 360 w Poznaniu.

HYPERBOOK WSPIERA WIKIWYPRAWĘ CHINY 2015

25 sierpnia, 2015

HYPERBOOK WSPIERA WIKIWYPRAWĘ CHINY 2015

Marka Hyperbook wspiera Wikiwyprawę Chiny 2015.

HYPERBOOK NA MEET UP POLSKA

24 sierpnia, 2015

HYPERBOOK NA MEET UP POLSKA

Hyperbook uczestniczył w Meet Up Polska – wydarzeniu organizowanym przez polskich youtuberów. Ten event, jest kierowany dla fanów polskiej sceny YouTube, technologii oraz gier komputerowych.

HYPERBOOK ROZPOCZYNA WSPÓŁPRACĘ Z HITBOX

15 sierpnia, 2015

HYPERBOOK ROZPOCZYNA WSPÓŁPRACĘ Z HITBOX

Hyperbook rozpoczyna współpracę z Hitbox – jednym z największych portali dla streamerów na świecie.

HYPERBOOK NA GAMESCOM W KOLONII

5 sierpnia, 2015

HYPERBOOK NA GAMESCOM W KOLONII

Hyperbook uczestniczy w największych na świecie targach gier komputerowych GAMESCOM.

HYPERBOOK NA ZLOCIE CZYTELNIKÓW FOTO-PLUS DFV

2 lipca, 2015

HYPERBOOK NA ZLOCIE CZYTELNIKÓW FOTO-PLUS DFV

Hyperbook był obecny na zlocie czytelników FOTO-PLUS DFV.

HYPERBOOK NA COMPUTEX W TAIPEI

18 czerwca, 2015

HYPERBOOK NA COMPUTEX W TAIPEI

Hyperbook uczestniczy w targach Computex w Taipei jednych z największych targów elektronicznych na świecie.

KOMERCYJNY START MARKI HYPERBOOK

1 stycznia, 2015

KOMERCYJNY START MARKI HYPERBOOK

Komercyjny start marki HYPERBOOK, lidera jakości, niezawodności i wydajności w dziedzinie komputerów.

UDZIAŁ W PROJEKCIE „Paszport do eksportu”

14 grudnia, 2014

UDZIAŁ W PROJEKCIE „Paszport do eksportu”

’Paszport do eksportu” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 pn. „Wdrożenie Planu Rozwoju Eksportu kluczem do rozpoznawalności marki HYPERBOOK na rynku światowym” Całkowita wartość projektu: 505 969,55 PLN, Udział Unii Europejskiej: 380 052,81 PLN

OBECNOŚĆ NA TARGACH IFA W BERLINIE

23 lipca, 2014

OBECNOŚĆ NA TARGACH IFA W BERLINIE

Bralismy udział w tagrgach IFA w Berlinie.

PROJEKT LOGO ORAZ NOWEGO SKLEPU INTERNETOWEGO HYPERBOOK.PL

1 lutego, 2014

PROJEKT LOGO ORAZ NOWEGO SKLEPU INTERNETOWEGO HYPERBOOK.PL

Powstaje projekt sklepu internetowego oraz logo nowej marki Hyperbook. Marki tworzonej z pasją dla graczy i prawdziwych profesjonalistów.

UDZIAŁ W PROJEKCIE „DOTACJE NA INNOWACJE II”

1 stycznia, 2014

UDZIAŁ W PROJEKCIE „DOTACJE NA INNOWACJE II”

„Dotacje na Innowacje II” Blue Technology Sp. z o.o realizuje projekt w ramach działania 8.2 „Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013 Całkowita wartość projektu: 770 450 PLN, Udział Unii Europejskiej: 524 315 PLN

UDZIAŁ W PROJEKCIE „DOTACJE NA INNOWACJE”

1 grudnia, 2013

UDZIAŁ W PROJEKCIE „DOTACJE NA INNOWACJE”

„Dotacje na Innowacje” Blue Technology Sp. z o.o realizuje projekt w ramach działania 8.2 „Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013. Całkowita wartość projektu: 538 000,00 PLN, Udział Unii Europejskiej: 376 600,00 PLN

REJESTRACJA DOMENY HYPERBOOK.PL

1 lipca, 2013

REJESTRACJA DOMENY HYPERBOOK.PL

Domena www.hyperbook.pl została zarejestrowana.

UZIAŁ W POZNAŃ GAME ARENA

21 grudnia, 2012

UZIAŁ W POZNAŃ GAME ARENA

Uczestnictwo w Poznań Game Arena 2012. PGA to jeden z największych festiwali gier komputerowych i wideo, gier fabularnych i sportów ekstremalnych w Polsce.

OBECNOŚĆ NA TARGACH CEBIT w Hanower

1 lipca, 2012

OBECNOŚĆ NA TARGACH CEBIT w Hanower

Uczestniczyliśmy w międzynarodowych targach CEBIT w Hanowerze.

NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY Z WSPÓŁPRACY Z FABRYKĄ MICRO-STAR INTERNATIONAL

30 grudnia, 2011

NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY Z WSPÓŁPRACY Z FABRYKĄ MICRO-STAR INTERNATIONAL

Blue Technology Sp. z o.o. twórca marki HYPERBOOK, nawiązuje współpracę z fabryką Micro Star International.

STWORZENIE PIERWSZEJ KONCEPCJI MARKI HYPERBOOK

1 lipca, 2011

STWORZENIE PIERWSZEJ KONCEPCJI MARKI HYPERBOOK

Powstaje pierwsza koncepcja marki dla prawdziwych graczy oraz profesjonalistów. Marka Hyperbook, która produkuje najmocniejsze komputery przenośnie na świecie.

POWOŁANIE DZIAŁANOŚCI BLUE TECHNOLOGY SP. Z O.O.

30 września, 2009

POWOŁANIE DZIAŁANOŚCI BLUE TECHNOLOGY SP. Z O.O.

Powstaje Blue Technology Sp. z o.o. – firma, która stworzyła prestiżową markę laptopów Hyperbook.

NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY Z FABRYKĄ CLEVO ORAZ COMPAL

1 stycznia, 2006

NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY Z FABRYKĄ CLEVO ORAZ COMPAL

Firma Blue Technology Sp. z o.o. nawiązuje współpracę z największymi producentami komputerów i kadłubków CLEVO oraz Compal.

START1