Nowe modele, karty graficzne i wyjątkowe promocje. 1

Nowe modele, karty graficzne i wyjątkowe promocje.

NOWOŚCI W HYPERBOOK

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy szereg nowości oraz promocji:

  • Nowe Karty graficzne NVIDIA GTX 1060 OC oraz GTX 1070 OC
  • Nowy model Hyperbook N85 z mocniejszą grafiką GTX 1060 6GB VRAM GDDR5
  • Mocniejsze karty GTX 1050 z 4GB VRAM w modelach N85
  • Ekspresowa realizacja zamówień 24h

To tylko niektóre z nadchodzących zmian, których możecie spodziewać się w najbliższym czasie.

NAJNOWSZE KARTY GRAFICZNE NVIDIA GEFORCE GTX 1060 OC i 1070 OC DLA MODELI Z SERII X – GAMING NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE!

Graj jeszcze wydajniej! Nowe, karty graficzne GeForce GTX 1060 OC i 1070 OC w serii Hyperbook X zapewniają 10% wzrost wydajności oraz potencjał na dodatkowy overlocking.

Nowe warianty kart graficznych NVIDIA GTX 1060 i 1070 OverClocked czynią je najwydajniejszymi propozycjami dla komputerów przenośnych. Każdy z układów przeszedł niezwykle trudny i żmudny proces selekcji. Każda karta graficzna jest sprawdzana przez zespół inżynierów NVIDIA i tylko egzemplarze o największym potencjale do podkręcania mogą pojawić się w sprzedaży. Szczególną uwagę zwraca się na odpowiedni poziom temperatury zarówno podczas spoczynku jak i dużego obciążenia. Dzięki temu możesz być pewny, że otrzymasz sprzęt najwyższej jakości.

Zaawansowane chłodzenie stosowane w modelach Hyperbook, pozwala na osiąganie przez karty z serii OC świetnych wyników w grach, programach graficznych 3D i specjalistycznym oprogramowaniu. Karty GTX 1060 OC oraz 1070 OC dostępne będą w modelach Hyperbook X15, Hyperbook X77 oraz Hyperbook GTR87.

 

 Nowe modele, karty graficzne i wyjątkowe promocje. 2

NOWY MODEL HYPERBOOK N85 Z KARTĄ 1060 ORAZ MOCNIEJSZĄ KARTĄ 1050 – NAJLEPSZY STOSUNEK WYDAJNOŚCI DO CENY

Hyperbook N85 to znany i ceniony wśród naszych Klientów model. Łączy ze sobą przystępną cenę, solidną jakość wykonania i wysoką wydajność. Do naszej oferty dołączyły właśnie dwa nowe warianty Waszego ulubionego laptopa.

Mobilny gaming? Dlaczego nie! Jeżeli oczekujesz jeszcze większej wydajności to nasza nowa propozycja jest dla Ciebie. Hyperbook N85 z kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB to nowy poziom doznań. Daj się ponieść wspaniałym efektom graficznym i przeżyj niezapomniane chwile z nowym Hyperbookiem N85.

Hyperbook N85 z NVIDIA GTX 1060 jest najtańszym na rynku modelem z tak wydajną kartą graficzną. Jego cena to tylko 5199 zł za wyjściowy wariant konfiguracji.

To nie koniec nowości! W jednym z wariantów Hyperbooka N85 karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1050 2GB została zamieniona na kartę z pamięcią 4GB VRAM! Wytrawni gracze docenią dwukrotnie większą ilość pamięci, która zapewni znaczny wzrost wydajności w ich ulubionych tytułach.  Dzięki temu możesz cieszyć się płynniejszą rozgrywką z większą ilością szczegółów.

Dodatkowo procesory z serii Intel® Core™ i5-7300HQ oraz i7-7700HQ,  do 32GB pamięci RAM DDR4, obsługa dwóch dysków twardych czy możliwość doposażenia w modem 4G/LTE sprawiają, że Hyperbook N85 jest świetną propozycją dla każdego. Ogromną zaletą komputera jest możliwość konfiguracji według własnych upodobań. Hyperbook N85 jest komputerem dopasowanym do Twoich potrzeb.

 

 

Nowe modele, karty graficzne i wyjątkowe promocje. 3

WYJĄTKOWO NISKIE CENY, PROMOCJE, EKSPRESOWA WYSYŁKA ORAZ PREZENTY I PAKIETY GIER DLA WYBRANYCH KONFIGURACJI

Przy zakupie jednej z wybranych konfiguracji modeli N85 oraz SL gwarantujemy wysyłkę lub odbiór sprzętu najpóźniej następnego dnia roboczego [1]. Dzięki temu masz pewność, że Twój sprzęt dotrze szybko i bez przeszkód będziesz mógł cieszyć się wspaniałą rozrywką!

Dodatkowo do każdego zakupionego modelu w niższej promocyjnej cenie, otrzymasz pakiet gier gdzie znajdziesz takie tytuły jak Just Cause 3 czy Halo Wars 2. Zanurz się w świecie cyfrowej rozrywki dzięki komputerom Hyperbook.

Aby zobaczyć modele objęte promocją kliknij TUTAJ. Pamiętaj, że kupując nasze laptopy zawsze masz gwarancję jakości, niskiej ceny i profesjonalnej obsługi.

[1] Wysyłka na następny dzień roboczy obowiązuje tylko przy standardowej konfiguracji. Sprzęt będzie wysyłany najpóźniej następnego dnia roboczego od daty zaksięgowania wpłaty. Oferta ważna do wyczerpania zapasów

 Language