Laptopy dla twórców

Laptopy dla twórców

Hyperbook – Laptopy dla twórców

Laptopy Hyperbook są idealnym narzędziem, które pozwoli Ci być najlepszym. Nasze najnowsze serie komputerów Hyperbook są stworzone specjalnie pod różnorodne zastosowania w zależności od Twoich potrzeb.

Hyperbook NP5/7

Seria laptopów NP to doskonałe połączenie najwyższej jakości ze stosunkowo niską ceną. Modele te wyposażyliśmy w procesory najnowszej generacji, zaawansowane karty graficzne NVIDIA GeForce oraz maksymalnie 64GB pamięci RAM DDR4. Laptopy NP mają wszystko, czego potrzebuje każdy fan najnowszych gier. Sprawdź ofertę laptopów Hyperbook NP w naszym sklepie i przekonaj się sam.

Hyperbook SL

Hyperbook SL wyróżnia się ogromnymi możliwościami technicznymi. Jeśli chcesz zawsze być najlepszy w grach to Hyperbook SL705 z pewnością spełni Twoje oczekiwania! W laptopie SL705 spotkasz wszystkie najlepsze rozwiązania, dzięki którym osiągnięcie sukcesu w grze nigdy nie było tak proste. Intuicyjna klawiatura wyposażona w niezależne podświetlenie klawiszy w pełnej palecie kolorów RGB powoduje, że sterowanie czy pisanie będzie jeszcze łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dopasuj kolory klawiszy do swoich upodobań i wyróżniaj się z tłumu!

Hyperbook Pulsar V

Nad stworzeniem laptopów gamingowych Hyperbook V pracowało całe grono ekspertów. Owocem tych prac jest laptop gamingowy, który w pełni wpisuje się w wymagania nawet najbardziej doświadczonych graczy. Najlepsze podzespoły, niezwykle wydajny układ chłodzenia i stylowy design – wszystkie te elementy sprawiają, że Hyperbook Pulsar V to laptopy najwyższej klasy. Potężne procesory Intel Core i7 najnowszej generacji, nawet do 64 GB RAM oraz najlepsze karty graficzne od NVIDIA gwarantują wyjątkową sprawność urządzenia przez wiele godzin rozgrywek.

Hyperbook – Mobilne stacje robocze

Nasze mobilne stacje robocze Hyperbook Liquid są zaprojektowane z myślą o długiej żywotności i wysokiej wydajności obliczeniowej dla najbardziej wymagających aplikacji i użytkowników. Inżynierowie, projektanci CAD/CAM/CAE i 3D, architekci, animatorzy, graficy, programiści i twórcy treści cyfrowych, którzy podróżują, ale potrzebują dostępu do stacji roboczych w podróży, są głównymi beneficjentami naszych mobilnych stacji roboczych.


Ocena: 4.21 (84.2%)
Na podstawie: 23 ocen
No Comments

Post A Comment