Hyperbook – przegląd laptopów dla graczy na rok 2017

Hyperbook – przegląd laptopów dla graczy na rok 2017

Hyperbook® Nowe Modele Laptopów z Procesorami Intel Kaby Lake i GTX 1050 / 1050Ti

Hyperbook® wprowadza do swojej oferty nowe modele laptopów wyposażonych w najnowsze procesory 7 generacji Intel Kaby Lake oraz karty graficzne NVIDIA GeForce GTX 1050 i GTX 1050Ti. Nowa oferta Hyperbook® skierowana jest zarówno dla graczy i entuzjastów najnowszych technologii dla których liczy się największa moc i wydajność, jak również dla osób szukających uniwersalnego laptopa  o wysokiej wydajności, dobrej cenie i zaawansowanych funkcjach. Dzięki najnowszym procesorom Intel Kaby Lake nastała nowa era mobilnych multimediów – to najbardziej zaawansowana i najwydajniejsza architektura CPU na świecie. W połączeniu z kartami graficznymi NVIDIA GeForce GTX 1050 / 1050Ti nowe Hyperbooki oferują większą moc obliczeniową, mniejsze zużycie energii, nowe technologie Gamingowe NVIDIA GeForce oraz idealny stosunek jakości do ceny!

 

Procesory oparte na architekturze Intel Kaby Lake zapewniają wyższą wydajność i mniejsze zużycie energii, a dzięki wykorzystaniu udoskonalonego procesu 14 nm oraz pełnej sprzętowej obsłudze instrukcji VP9/HEVC, świetnie sprawdzą się w domowym Media Center. W połączeniu z nowymi kartami graficznymi serii NVIDIA GeForce GTX 1050 lub 1050Ti  gwarantują płynną rozgrywkę w najbardziej wymagających tytułach.

Hyperbook® wprowadza na rynek osiem nowych modeli wykorzystujących najnowszą architekturę procesorów Intel Kaby Lake. Każdy z tych laptopów można skonfigurować, zaczynając od komputerów z procesorami mobilnymi, a kończąc na prawdziwej potędze czyli desktopowym CPU Intel Core i7-7700K. Nowe modele laptopów Hyperbook® wyposażone w układy graficzne NVIDIA GeForce GTX 1060, GTX 1070, GTX 1080 i 1080 SLI zostały oznaczone literami VR co oznacza, że posiadają certyfikat VR Ready czyli   są one w pełni przystosowane do współpracy z goglami VR takimi jak Oculus Rift czy HTC VIVE. Karty graficzne z serii NVIDIA GeForce GTX 10xx oparte są na architekturze NVIDIA Pascal, zapewniając nawet trzykrotnie wyższą wydajność w porównaniu do kart graficznych poprzedniej generacji. Oferują również nowe, innowacyjne technologie gamingowe oraz niespotykane wrażenia w rzeczywistości wirtualnej. Stworzono ją z myślą o spełnianiu wymagań urządzeń wyświetlających kolejnej generacji, w tym również nowoczesnych gogli VR, ekranów o ultra wysokiej rozdzielczości oraz konfiguracji wielomonitorowych. Architektura NVIDIA Pascal zapewnia obsługę technologii NVIDIA GameWorks™, dzięki czemu możesz cieszyć się niezwykle płynną rozgrywką i wrażeniami w kinowej jakości. Do Twojej dyspozycji jest również nowa, rewolucyjna technologia przechwytywania obrazu o zakresie 360 stopni.

Tandem procesorów Intel Kaby Lake oraz kart graficznych NVIDIA GeForce GTX 1050 to idealne połączenie dla wszystkich entuzjastów multimediów oraz gier komputerowych. Niezawodność i wszechstronność nowych układów pozwoli cieszyć się wysoką wydajnością podczas pracy i zabawy.

Z okazji premiery nowych układów, przygotowano ofertę specjalną. Już dziś można zamawiać preorder modelu N85 z procesorem Intel Kaby Lake oraz kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX 1050 i uzyskać nawet 400 złotych rabatu! Sprawdź TUTAJ

 

Poniżej przedstawiamy przykładowe modele z nowymi układami graficznymi.Hyperbook® N85 to 15” laptop o świetnym stosunku możliwości do ceny. Gwarantuje płynną rozgrywkę w rozdzielczości FullHD

SPRAWDŹ

 
 

Hyperbook® N87 z kartami NVIDIA GeForce GTX 1050 lub 1050Ti i procesorem serii Intel Kaby Lake to idealne połączenie wydajności i opłacalności zakupu.

SPRAWDŹHyperbook® SL403 z Intel Kaby Lake i NVIDIA GeForce GTX1050Ti to centrum mobilnej rozrywki!

SPRAWDŹ

 

 

 Hyperbook® SL503 – rozrywka nigdy nie była tak przyjemna! Wykorzystaj moc Intel Kaby Lakie i kart graficznych NVIDIA GeForce GTX1060 oraz 1070! Włącz się do gry!

SPRAWDŹ

 

 


Hyperbook® SL703 o przekątnej 17,3” z Intel Kaby Lake oraz NVIDIA GeForce GTX1060 lub 1070 to świetna alternatywa dla komputerów stacjonarnych.

SPRAWDŹ

 

 

 

 Hyperbook® X15 VR2 to komputer z ekranem 15,6” oraz najwydajniejszymi desktopowymi procesorami Intel Kaby Lake i kartami graficznymi z rodziny Pascal!

SPRAWDŹ

 


Hyperbook® X77 VR2 to komputer z ekranem 17,3”, procesorami Intel Kaby Lake oraz kartami graficznymi NVIDIA GeForce GTX1060, GTX1070 i GTX1080.

SPRAWDŹ

 

 

 

 
Hyperbook® GTR87 VR2 SLI to bezkompromisowa wydajność w każdym calu. Poczuj moc z procesorem i7-7700K oraz dwiema kartami NVIDIA GeForce GTX 1080 SLI.

SPRAWDŹ

 

 

Właścicielem polskiej marki Hyperbook® jest firma Blue Technology Sp. z o. o. Nasz zespół, to ludzie z pasją i z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Przez lata pracy z komputerami mobilnymi, udało nam się wykształcić filary na których teraz opieramy siłę naszej marki. Jednym z nich jest dowolność konfiguracji sprzętu przez klienta. Laptopy Hyperbook są szyte na miarę. Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie wykonać indywidualną grafikę na klapie notebooka, wypolerować układ chłodzenia, bądź skalibrować ekran komputera. Każdy ze sprzętów Hyperbook składamy ręcznie, a następnie gruntowanie testujemy nie tylko pod względem jakości wykonania, ale również pod względem wydajności.Language