HYPERBOOK L14 ULTRA

Hyperbook L14 Ultra to 14 calowy mistrz wagi piórkowej o niesamowicie wytrzymałej baterii i wadze zaledwie 1kg! Została ona uzyskana poprzez zastosowanie specjalnego stopu magnezu i aluminium. Czyni to ten model jednym z najlżejszych laptopów na świecie. Komputer spełnia standardy militarne klasy „810G” oraz posiada wytrzymały zawias pozwalający na otwarcie laptopa do kąta 180 stopni. Dzięki zastosowaniu akumulatora o pojemności 73WH oraz matrycy Low Power,  możesz osiągnąć cały dzień pracy bez konieczności ładowania baterii.

 • Procesor

  Intel Tiger Lake-U

 • Karta graficzna

  Intel Iris Xe

 • Pamięć RAM

  Obsługa do 40GB RAM DDR4

 • Dyski twarde

  Do 2 dysków SSD M.2

NAJMOCNIEJSZE PODZESPOŁY

Standardem produktów Hyperbook jest możliwość stworzenia laptopa „szytego na miarę”. W przypadku modelu Hyperbook L14 Ultra do dyspozycji klienta oddaliśmy jeden z dwóch procesorów Intel serii Tiger Lake-U. Są nimi Intel Core i5-1135G7 lub Intel Core i7-1165G7. Sprzęt można wyposażyć w maksymalnie 40GB pamięci RAM oraz 2 dyski M.2 NVMe. W Hyperbook L14 Ultra zastosowano również najnowszą kartę sieciową AX201 o przepustowości do 2,4Gbps.

CAŁY DZIEŃ PRACY NA BATERII

Hyperbook L14 Ultra pozwala na niewiarygodnie długą pracę na baterii. Zastosowanie akumulatora o pojemności 73WH, oraz matrycy Low Power, które pozwalają nawet na cały dzień pracy bez ładowania.

NAJNOWSZY UKŁAD GRAFICZNY

Osiągnij nowy poziom z układami graficznymi Intel Iris Xe w najnowszym laptopie Hyperbook L14. Zastosowanie Intel Iris Xe zapewnia doskonałą jakość i płynność obrazu.

SMUKŁY, LEKKI, MOBILNY

Hyperbook L14 Ultra jest świetnym towarzyszem podróży! Waga 1kg i grubość tylko 16mm sprawiają, że możesz zabrać swój sprzęt ze sobą wszędzie i zapomnieć o problemach z transportem. 

STYLOWA MAGNEZOWA OBUDOWA

Magnezowa konstrukcja oprócz niskiej wagi zapewnia również bardzo wysoką wytrzymałość. Hyperbook L14 Ultra spełnia standardy militarne klasy „810G” co oznacza, że przeszedł wymagające testy termiczne, uderzeniowe, czy odpornościowe na wibracje, piasek, kurz.

*Ilustracje na karcie produktu na stronie hyperbook.pl mają charakter poglądowy. Rzeczywiste zdjęcia produktów i poszczególnych konfiguracji znajdują się na stronie hyperbook.pl/sklep.