Hyperbook Pulsar Z17S: notebook do grania i do pracy (niepotrzebne skreślić) - Hyperbook.pl
Hyperbook X77 to laptop gamingowy polskiej firmy, bazujący na kadłubku Clevo P775TM1-G. Z pewnością nie jest to maszyna dla każdego, ale jest doskonałą podstawą do zweryfikowania możliwości mobilnego GeForce'a RTX 2060. Karty, która z pewnością zainteresuje wielu użytkowników.Już na wstępie muszę zaznaczyć jedno – jest to laptop klasy DTR (desktop replacement). Ocena jego mobilności, przebiegu na baterii czy lekkości konstrukcji nie będzie miała dużego znaczenia dla finalnego werdyktu. Powód jest prosty – to laptop, którego zadaniem jest zastąpienie komputera stacjonarnego. Tak też go potraktujemy.
p775tm1, clevo, hyperbook x77, gaming, laptop dla graczy, mobilna stacja robocza,
23368
post-template-default,single,single-post,postid-23368,single-format-standard,cookies-not-set,_masterslider,_ms_version_3.5.3,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Hyperbook Pulsar Z17S: notebook do grania i do pracy (niepotrzebne skreślić)

https://gallery.dpcdn.pl/imgc/Video/90172/g_-_-x-_-_-_x3ab4800f-b6a0-47e2-987a-e310b72db774.jpg

Hyperbook Pulsar Z17S: notebook do grania i do pracy

Kolejny raz wybraliśmy się na IEM-a z wypasionym laptopem, tym razem był to Hyperbook Pulsar Z17S. Przez te kilka dni imprezy daliśmy mu niezły wycisk – a i po powrocie nie miał lekko. Oto nasze przemyślenia odnośnie tej maszynki.

Pulsar Z17S to niezwykle lekka konstrukcja, waga to zaledwie 2,4 KG razem z baterią, a co warte podkreślenia już na początku, jest to laptop z matrycą 17,3″. Co ciekawe, ramki są tak małe i konstrukcja tak spójna, że tego 17-to calowego “lapka” bez problemu zmieściliśmy do plecaka na laptopy 15-to calowe. Tym faktem zresztą producent chwali się na stronie produktowej – możemy jedynie potwierdzić: ten 17-to calowy notebook jest wielkości 15-to calowego notebooka, a to niewątpliwie duży plus.

Przejdziemy od razu do matrycy. Jej ramki to nie jedyny atut, a właściwie najmniejszy, bo mamy do czynienia z panelem IPS z odświeżaniem 144Hz i 90% pokrycia kolorów sRGB. Największym minusem, jeśli można tak to nazwać, jest fakt, że jest to jedynie matryca Full HD.