Hyperbook – 10 Urodziny – Konkurs
Hyperbook SL504 to obecnie najtańszy laptop w Polsce, który może zostać wyposażony w matrycę 4K typu OLED. Do tego dochodzą karty graficzne RTX2060 lub RTX2070.
laptop dla gracza, laptop dla graczy, laptop do gier, laptop, laptopy, laptopy dla gracza, laptopy dla graczy, laptopy do gier, nvidia rtx2060, nvidia rtx2070, nvidia rtx2080, rtx2060, rtx2070, rtx2080, gtx1660, nvidia gtx1660, nvidia gtx1060, gtx1060, nvidia gtx 1070, nvidia gtx 1080, gtx 1070, gtx 1080, pascal, laptop gamingowy, gaming, pascal, turing, laptopy clevo, składanie laptopów, składanie laptopa, polskie laptopy, laptop dla profesjonalisty, laptopy dla profesjonalistów, ultrabook, laptopy dla fotografa, dobra matryca, wysoka jakość, game, gry, gracz, esport, laptop do vr, laptopy do vr, laptopy vr ready, laptop vr ready, polska marka, oculus, vive, wirtualna rzeczywistość, geforce, laptopy clevo, laptop clevo, laptop do biura, laptopy do biura, laptopy przetargi, przetargi na laptopy, najlepsze laptopy dla graczy, najlepszy laptop dla gracza, laptopy dla graczy do 3000, laptopy dla graczy do 4000, laptopy dla graczy do 5000, laptopy dla graczy do 6000, laptopy dla graczy do 8000, laptopy dla graczy do 3500, laptopy dla graczy do 4500, laptop dla gracza do 3000, laptop dla gracza do 4000, laptop dla gracza do 5000, laptop dla gracza do 6000, laptop dla gracza do 8000, laptop dla gracza do 3500, laptop dla gracza do 4500,
27065
post-template-default,single,single-post,postid-27065,single-format-standard,bridge-core-2.3.2,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-21.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,cookies-not-set,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive

Hyperbook – 10 Urodziny – Konkurs

10. urodziny Hyperbooka – weź udział w konkursie i powalcz o świetne nagrody

Pewnie nawet nie podejrzewacie, ale marka Hyperbook powstała 10 lat temu. To kawał czasu i z tego powodu chcemy świętować razem z Wami.

Konkurs urodzinowy 🎂 znajdziecie na stronach serwisu ppe.pl  [LINK]

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Co można wygrać?
1x koszulka Bayernu Monachium z autografem Roberta Lewandowskiego
5x piłka z autografem Arkadiusza Milika.
3x słuchawki Plantronics RIG100HS
2x słuchawki Plantronics RIG400HS White
5x myszka + podkładka Hyperbook
5x plecak na laptop
3x kody do gry Bordersland 3
3x kody do gry Marvel’s Avengers
3x kody do gry Farming Simulator 19
10 x bon do restauracji Papa Diego o wartości 50 zł

REGULAMIN KONKURSU

§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Konkurs jest organizowany pod nazwą „Konkurs urodzinowy Hyperbook”
2. Organizatorem Konkursu jest Blue Technology Sp. z o.o. Al. Piłsudskiego 11/3 lok 4 i 5 15-443 Białystok.
3. Fundatorem nagród w konkursie są firmy Blue Technology Sp. z o.o., Kontel sp z o.o. s.k., Cenega SA.
4. Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie, na stronie www.ppe.pl. w dniach 28 lipca – 08 sierpnia 2021 roku (do godziny 23:59).
§ 2 WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE
1. Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda osoba fizyczna, która:
a) posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Osoby ograniczone w zdolności do czynności prawnych biorą udział w Konkursie za zgodą swojego przedstawiciela ustawowego lub opiekuna prawnego.
b) nie jest pracownikiem Blue Technology sp. z o.o. lub Kontel sp z o.o. s.k. lub Cenega SA
c) nie jest członkiem rodziny pracownika firm wymienionych w podpunkcie b.
2. Jeden uczestnik może podesłać jedną odpowiedź (zgłoszenie) na konkurs. W wypadku podesłania większej ilości wszystkie zgłoszenia zostają unieważnione.
§ 3 NAGRODY
1. Nagrodą w Konkursie są:
1x koszulka Bayernu Monachium z autografem Roberta Lewandowskiego
5x piłka z autografem Arkadiusza Milika.
3x słuchawki Plantronics RIG100HS
2x słuchawki Plantronics RIG400HS White
5x myszka + podkładka
5x plecak
3x kody do gry Bordersland
3x kody do gry Marvel’s Avengers
3x kody do gry Farming Simulator 19
10 x 50zł bon do Papa Diego.
Łącznie organizator przewidział 40 nagród.
2. Zdobywcami nagród w Konkursie są Uczestnicy wyłonieni przez Komisję Konkursową spośród wszystkich którzy nadeślą odpowiedzi na pytania konkursowe. Komisja wybierze 40 laureatów konkursu i przydzieli im miejsca od 1 do 40. Przyznana nagroda zależy od miejsca które zajmie laureat.
3. Jednemu Uczestnikowi przysługuje jedna nagroda. W wypadku nadesłania kilku odpowiedzi przez jedną osobę wszystkie zgłoszenia tej osoby zostaną unieważnione.
3. Celem zapewnienia prawidłowej organizacji Konkursu, Organizator powołuje komisję konkursową. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, interpretacji i postanowień tego Regulaminu rozstrzyga Organizator.
4. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o wygranej na łamach serwisu Facebook na fanpage https://www.facebook.com/hyperbook oraz na stronie internetowej www.hyperbook.pl
w ciągu 5 (pięciu) dni roboczych od zakończenia Konkursu.
5. Celem potwierdzenia chęci przyjęcia nagrody, powiadomiony Laureat powinien odpowiedzieć pocztą elektroniczną na adres konkurs@hyperbook.pl w terminie 3 (trzech) dni od dnia wysłania powiadomienia, pod rygorem przepadnięcia prawa do nagrody.
6. Otrzymana nagroda zostanie wysłana do Laureatów Konkursu na koszt firmy bleu Technology sp. z o.o. na adres wskazany przez Laureatów, na terenie Polski, w ciągu 10 dni roboczych od przesłania danych przez Laureata.
7. W myśl niniejszego regulaminu, każdy uczestnik zwalnia serwis ppe.pl z odpowiedzialności za konkurs prowadzony przez Blue Technology sp. z o.o.
§ 4 DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU
1. Warunkiem udziału w Konkursie jest podanie przez Uczestnika Konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska, adresu, adresu konta poczty elektronicznej, numeru tel. kontaktowego niezbędnych do przekazania nagrody.
2. Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia Konkursu oraz w związku z wydaniem nagrody.
§ 5 POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych. Zmieniony Regulamin obowiązuje od czasu opublikowania go na stronie konkursowej.

 


Ocena: 4.31 (86.2%)
Na podstawie: 33 ocen
No Comments

Post A Comment

EnglishFrançaisDeutschPolskiУкраїнська